Bydlení Spiritka

Prodej bytu 3+1, 68 m²

Rádi bychom Vám představili byt 3+1 s lodžií o celkové rozloze 68m2, který se nachází ve velmi žádané lokalitě na pomezí Smíchova a Břevnova (Praha 5 a 6). Byt prošel rekonstrukcí v roce 2014, kdy bylo vybudováno zděné jádro, nové rozvody (el., voda odpad), nová kuchyňská linka, atd. Velkou předností bytu je slunná lodžie s pěkným výhledem, která je opatřena markýzou…. O bytový dům se společenství vlastníků dobře stará, jsou zde nová plastová okna, nová fasáda a dům je také na severní části zateplen.
Dům má společnou, udržovanou a oplocenou zahradu, což ocení zejména rodiče s dětmi…
 
Tato lokalita okalita vyniká dobrou dopravní dostupností do centra Prahy a zároveň blízkostí přírody, velký lesopark Ladronka začíná jen pár metrů od domu. Tato zelená plocha poskytuje také bohaté možnosti sportovního a relaxačního vyžití, ať už rádi běháte, jezdíte na bruslích nebo máte třeba rádi dlouhé procházky se psem… V areálu parku Ladronka je také posilovna, restaurace s kavárnou, několik dětských hřišť, atd. V těsné blízkosti domu se nacházejí i další sportoviště (např. fotbalové a ragbyové hřiště, tenisové kurty), v dojezdové vzdálenosti jsou i plavecké bazény na Strahově a na Homolce.
 
Pro zájemce o tento byt máme jeden bonus a tím je možnost koupit od majitele bytu samostatnou dvougaráž (34m2), která se nachází hned vedle bytového domu… pohodlně zde zaparkujete auto, motorku, uklidíte kola příp. sezónní sportovní vybavení (bližší podmínky prodeje garáže Vám sdělí makléř).

VIDEOPROHLÍDKA

LOKALITA

PŮDORYS

GALERIE