Bydlení Javorová

Byt 3+kk s terasou

Nadstandardní slunný byt 3+kk o výměře 85m² s terasou (7 m²), který je situovaný v 1. patře. Byt má skvělou dispozici, majitel kladl při zařizování bytu bytu velký důraz na detail a spolupracoval s architektonickým ateliérem. Dominantou bytu jsou dubové parkety, elektrické předokenní rolety, vestavěná pračka a sušička, velké množství úložných prostor. Interiér bytu tvoří vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory, rohový obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, dvě samostatné ložnice – jedna s vybavenou šatnou, dále koupelna se sprchový koutem a samostatná toaleta. Terasa je přístupná z obývacího pokoje a z ložnice. K bytu patří garážové stání a sklep.

Prostorné bydlení jako v domě a zároveň pohodlné jako v bytě. Takové bydlení můžete mít v Ďáblickém háji, pokud preferujete výjimečnost a dokonalost detailu – tedy spojení kvality bydlení, designu a přírody v docházkové vzdálenosti od metra C Ládví. Pro pohodlí a bezpečí rezidentů je v objektu 24 hodinová recepce, která zajišťuje přebírání pošty, ohlášení návštěv a také ostrahu celého bytového areálu.

Moderní uzavřený rezidenční projekt Ďáblický háj tvoří 9 nízkopodlažních vila domů. Byl dokončen v červnu 2011 a zahrnuje celkem 52 luxusních bytů.

Klidné prostředí se spoustou zeleně, v rychlém dosahu D8, výjezdu na Teplice a Mladou Boleslav. Četné možnosti sportovního vyžití a nakupování v blízkém okolí OC Letňany, Čakovice, Měšice. Byt se nachází pouhých 5 min. pěšky od autobusové zastávky a 5 min. jízdy k metru Ládví

VIDEOPROHLÍDKA

LOKALITA

PŮDORYS

GALERIE