Bydlení Cibulka

Byt 4+1 125 m2

Rádi bychom Vám představili krásný světlý byt 4+1, 125m2, který se nachází 1. patře prvorepublikového bytového domu (postaveno 1923) v lokalitě Cibulka – Praha 5 Košíře. Byt je před rekonstrukcí, která Vám umožní realizovat zde bydlení dle svých přání a potřeb. Ohromnou výhodou je vzrostlá zahrada kolem domu, kterou je možné využívat. 

Každý byt zde má “vymezenu” svojí část. K bytu patří sklep (9,1m2) a také část půdy, která je aktuálně užívána jen jako skladovací prostory, ale do budoucnosti má pro SVJ ohromný potenciál. Dům je po rekonstrukci, má novou střechu i zateplenou fasádu. Zároveň zde, ale bylo zachováno množství původních architektonických prvků, jako dobové schodiště se zábradlím, teraco, dřevěné vstupní dveře do domu i jednotlivých bytů…

V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace, lékárna, dvě základní školy, školky a také gymnázium. V okolí je mnoho možností pro sportovní vyžití, tenisové kurty, lezecká stěna, golfové hřiště, fotbalové hřiště a velký lesopark (65 ha), který je ideální na procházky, běh nebo projížďky na kole. Lokalita je velmi dobře dopravně dostupná, v těsné blízkosti domu je stanice autobusu, který směřuje na Smíchov. Dole pod kopcem je Plzeňská ul., kde je tramvaj i další autobusové spoje. Kousek od bytu je také vlaková zastávka Praha Cibulka, ze které se pohodlně dostanete na Smíchov nebo směrem na Hostivici (vlak jezdí každou půlhodinu).

 

VIDEOPROHLÍDKA

LOKALITA

PŮDORYS

GALERIE